kandydatów

Etat Magazynier / Monter Mebli

Firma: Danberg spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k miejsce pracy: Poznań

Firma Danberg Sp. z o.o. Sp.k

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z branży e-commerce. Cała nasza działalność skupiona jest na rynku duńskim, gdzie posiadamy kilka sklepów internetowych oraz showroomów natomiast baza firmy zlokalizowana jest w Poznaniu.

Stawiamy na elastyczne rozwiązania, ciągły rozwój i otwartą komunikację.

Magazynier / Monter Mebli
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • obsługa magazynu, w tym przyjęcia i wydania towaru (załadunek, wyładunek), inwentura,
  • obsługa programu magazynowego (ERP enova) oraz wewnętrznych programów,
  • montaż mebli u klienta w Danii - delegacje,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
Wymagania:
  • obsługa komputera - podstawowa znajomość programu excel
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
  • dyspozycyjność, dokładność, solidność oraz zaangażowania w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. “B”(doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego)
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwość sfinansowania jeżeli brak)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca na jedną zmianę,
  • możliwość awansu,
  • praca w zgranym i pozytywnie nastawionym do życia zespole,
  • miejsce pracy: Poznań,
  • zarobki 3000 - 5000 netto.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-11-2021
Wyświetleń: 213