kandydatów

Etat Technik serwisu / Service technician

Firma: 1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6058404, z dnia 2021-11-22

Nasza firma jest częścią międzynarodowej grupy działającej na rynkach EUROPY ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ (PL, CZ, SK, RO, HU) oraz wyłącznym przedstawicielem renomowanych europejskich producentów maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz surowców i dodatków.

Technik serwisu / Service technician

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: ST/2021/SER/POZ

Opis stanowiska

  • Doradztwo techniczne z zakresu części zamiennych (diagnostyka i dobór części),
  • Wykonywanie napraw, przeglądów i kalibracji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarki, wytłaczarki, suszarki itd.)
  • Instalacja, montaż, uruchomienia oraz szkolenia klientów z obsługi,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, serwisowej oraz części zamiennych,
  • Samodzielne organizowanie i planowanie podróży służbowych na terenie całego kraju.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, Mechanika i Budowa Maszyn/Automatyka/Robotyka/Elektronika lub podobne),
  • Minimum roczne doświadczenie w naprawach, montażu i instalacji urządzeń technicznych lub przemysłowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (codzienny telefoniczny kontakt z serwisem online producentów),
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Praktyczna wiedza techniczna, znajomość zasad działania wtryskarek i maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w młodym zespole – umowa o pracę na pełen etat,
  • Specjalistyczne zagraniczne szkolenia techniczne i serwisowe u producentów maszyn,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, notebook, telefon, narzędzia),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w rozwoju firmy i działu serwisu.