kandydatów

Etat Młodszy Konsultant w Dziale Audytu

Firma: EXCO A2A Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest międzynarodową siecią niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych, kadr i płac oraz doradztwa.

Działając w Polsce od 1999 roku, posiadamy biura w największych miastach Polski: Warszawa, Kraków, Radom, Gdańsk, Wrocław i Poznań.

EXCO A2A Polska specjalizuje się w świadczeniu usług dla klientów działających w głównych sektorach gospodarki (m.in. sprzedaż, import-export, produkcja, usługi, finanse).
Młodszy Konsultant w Dziale Audytu
Miejsce pracy: Poznań
OPIS STANOWISKA
  • Udział w rocznych i śródrocznych przeglądach ksiąg rachunkowych klientów Spółki
  • Uczestniczenie w dodatkowych projektach z zakresu audytu i księgowości
  • Samodzielne wykonywanie kompletnych czynności rewizyjnych i ich dokumentowanie – w obrębie łatwiejszych obszarów audytu oraz wsparcie przy trudniejszych czynnościach
  • Proponowanie korekt do ujęcia w księgach rachunkowych oraz uwag
  • Wyszukiwanie i analiza informacji dla potrzeb udzielania bieżących konsultacji z zakresu prawa bilansowego i podatkowego klientom działu audytu
  • Przygotowywanie procedur usprawniających wewnętrzną pracę organizacji i kontrola ich wdrożenia
WYMAGANIA:
  • 3-letnie doświadczenie w obszarze: audyt/ sprawozdawczość finansowa/kontroling finansowy
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, podstaw prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Znajomość programu excel na poziomie średniozaawansowanym – program wykorzystywany do codziennej pracy
  • Otwartość na rozwój i naukę, motywacja oraz zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków
  • Wysoki poziom komunikatywności oraz zdolność do pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie podstawowym
  • Gotowość do kilku wyjazdów służbowych w ciągu roku
OFERUJEMY:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zdobycie nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku
  • Cykliczne szkolenia branżowe
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Mamy dla Ciebie szereg korzyści
  • Wolontariat pracowniczy
  • Współfinansowaną kartę Multisport
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną
Administratorem danych jest EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-585, Al. Niepodległości 106. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody."