kandydatów

Etat Inspektor ds. planowania przestrzennego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach miejsce pracy: Oborniki

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Inspektor ds. planowania przestrzennego
Miejsce pracy: Oborniki
Numer: StPr/21/0527
OBOWIĄZKI:
1. Przyjmowanie wniosków w sprawie decyzji o warunkach zabudowy, badanie ich pod względem formalnym, sprawdzanie zgodności ze stanem prawnym i rzeczywistym danych.2. Przygotowywanie wezwań do uzupełnienia wniosków w sprawie decyzji o warunkach zabudowy.3. Prowadzenie postępowań administracyjnych wydziału.4. Przygotowanie materiałów i pism związanych z uzgadnianiem projektów decyzji o warunkach zabudowy (kopiowanie projektów decyzji i załączników graficznych)5. Przygotowanie materiałów związanych z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy (kopiowanie i opisywanie załączników graficznych)6. Sporządzanie wykazu wydanych decyzji o warunkach zabudowy.7. Pomoc w prowadzeniu spisu spraw wydziału.8. Wysyłka korenspondencji, w tym w elektronicznym systemie obiegu dokumentów.9. Prowadzenie spraw związanych z programem/planem rewitalizacji gminy.10. 1. Przyjmowanie wniosków w sprawie decyzji o warunkach zabudowy, badanie ich pod względem formalnym, sprawdzanie zgodności ze stanem prawnym i rzeczywistym danych.2. Przygotowywanie wezwań do uzupełnienia wniosków w sprawie decyzji o warunkach zabudowy.3. Prowadzenie postępowań administracyjnych wydziału.4. Przygotowanie materiałów i pism związanych z uzgadnianiem projektów decyzji o warunkach zabudowy (kopiowanie projektów decyzji i załączników graficznych)5. Przygotowanie materiałów związanych z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy (kopiowanie i opisywanie załączników graficznych)6. Sporządzanie wykazu wydanych decyzji o warunkach zabudowy.7. Pomoc w prowadzeniu spisu spraw wydziału.8. Wysyłka korenspondencji, w tym w elektronicznym systemie obiegu dokumentów.9. Prowadzenie spraw związanych z programem/planem rewitalizacji gminy.10. Prowadzenie spraw związanych z gminną ewidencją zabytków.11. Archiwizacja dokumentów.12. Pomoc w przeprowadzeniu procedur związanych z opracowywaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.13. Pomoc w przeprowadzeniu procedur związanych z opracowywaniem zmiany Stadium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.14.Pomoc w przygotowaniu materiałów na sesję - kserowanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.15. Pomoc w przeprowadzeniu procedur związanych z lokalizacją inwestycji mieszkaniowej.16. Pomoc w wykonywaniu dokumentacji z wizji w terenie gminy Oborniki (fotografowanie i opis zdjęć).17.Wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Wydziału. * Szczegóły oferty: www.bip.oborniki.pl, zakładka Oferty pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,- korzystanie z pełni praw publicznych,- nieskazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- posiadanie nieposzlakowanej opinii,- posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zajmowanie ww. stanowiska,- posiadanie wykształcenia wyższego o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na ww. stanowisku (preferowane: gospodarka przestrzenna) - staż pracy min. 2 lata ( preferowane: praca w administracji publicznej)- miejsce wykonywania pracy: Oborniki, godziny pracy: pon. 8-16 lub 9-17, wt.-pt. 7-15, okres zatrudnienia: I umowa: 6 miesięcy, II umowa: czas określony, III umowa: czas nieokreślony,*Dodatkowe szczegóły oferty pracy: www.bip.oborniki.pl, zakładka Oferty pracy!!

Miejsce pracy:

Oborniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach