kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: Kronospan miejsce pracy: Poznań

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: OMA/112021

Twoje obowiązki:

Obsługa wózka widłowego w transporcie wewnętrznym, a w szczególności:

  • Rozładunek samochodów z surowcem do produkcji;
  • Dowóz surowca na halę produkcyjną
  • Przewóz części maszyn

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • Mile widziane wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.