kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji technicznych

Firma: Kronospan miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Specjalista ds. rekrutacji technicznych
Ref.No: SRMA 11/2021

OPIS STANOWISKA:

  • Stanowisko będzie obejmować intensywne wdrożenie we wszystkie zadania i procedury w firmie. Wiedza techniczna i doświadczenie w obszarze produkcji / utrzymania ruchu będą szczególnie istotne, aby rekrutować właściwych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w obszarze technicznym. Nie potrzebujesz doświadczenia w Rekrutacji! Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Weźmiesz udział w intensywnych szkoleniach przygotowujących pod kątem pracy na stanowisku Specjalisty ds. Rekrutacji, w zakresie zagadnień rekrutacyjnych, technik direct search i procedur w firmie;
  • Weźmiesz udział w szkoleniach na poszczególnych działach w firmie (produkcja, utrzymanie ruchu itp.);
  • Będziesz realizować wybrane procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze na potrzeby zakładów produkcyjnych oraz spółek transportowych, handlowych i usługowych działających na terenie Polski w obrębie Grupy Kronospan;
  • Będziesz przygotowywać treści i zamieszczać ogłoszenia rekrutacyjne;
  • Będziesz wdrażać indywidualnie dopasowane strategie dotarcia do właściwej grupy odbiorców, w tym aktywnie pozyskiwać biernych kandydatów przy użyciu portali i baz danych;
  • Będziesz selekcjonować napływające aplikacje, przeprowadzać wywiady telefoniczne oraz organizować spotkania kandydatów z managerami;
  • Będziesz prowadzić wewnętrzną bazę danych, a także raportować podejmowane działania i ich wyniki.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Poznaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka, Elektrotechnika, Mechanika itp.);
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze produkcji / utrzymania ruchu;
  • Gotowość do odbycia intensywnego szkolenia oraz rozwoju w obszarze rekrutacji;
  • Systematyczność, a także bardzo dobra organizacja pracy;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany.

OFERUJEMY:

  • Pełen cykl szkoleń stanowiskowych pod okiem doświadczonych rekruterów;
  • Wsparcie mentora i zespołu na etapie wdrożenia oraz pełną wiedzę dotyczącą rekrutacji;
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan