kandydatów

Etat Junior HR Shared Service

Firma: Kennametal miejsce pracy: Poznań

Kennametal jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań z zakresu narzędzi specjalistycznych wysokiej jakości, w tym narzędzi do obróbki skrawaniem, narzędzi tokarskich, frezarskich, wiertarskich. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę produktów, a także wsparcie techniczne.

Junior HR Shared Service
Miejsce pracy: Poznań

Junior HR Shared Services w Kennametal Polska Sp z o o

Potrzebujemy osoby, która pomoże nam usystematyzować proces pacy przy archiwizacji dokumentów.

Jeśli zależy Ci na cennym doświadczeniu zawodowym oraz pracy w najlepszym zespole - napisz do Nas!

Zakres obowiązków:
  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność przy organizacji pracy i realizacji zadań
  • porządek na stanowisku pracy
  • pomoc przy archiwizacji dokumentów
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Umowa zlecenie/ wynagrodzenie do ustalenia