kandydatów

Etat Szef kuchni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Szamotuły

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Szef kuchni
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/21/0797
OBOWIĄZKI:
- zlecenie i koordynowanie zadań wykonywanych przez personel kuchni,- nadzór nad gospodarką magazynową kuchni oraz jakością zamawianej żywności,- przygotowywanie posiłków,- nadzór nad estetyką podawanych dań,- komponowanie karty dań,- tworzenie kosztorysu dań i kalkulacji imprez,- znajomość systemu HACCP,- dbanie o pozytywny wizerunek reatauracji,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szef kuchni (kuchmistrz)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, kierunek: gastronomia
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:- dobra organizacja czasu pracy,- wyczucie smaku,- skrupulatność,- umiejętność pracy w zespole pod presją czasu, PRACODAWCA OFERUJE:- atrakcyjne wynagrodzenie,- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością dalszej współpracy),- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,- praca w zgranym zespole,- pakiet świadczeń socjalnych.WAŻNE !- osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 30 listopada 2021r. na adres emailowy: recepcja@hotelmaraton.com

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach