Etat Operator maszyn CNC (części wielkogabarytowe do produkcji małoseryjnej)

Firma: Sima Consulting Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Sima Consulting dla klienta z branży obróbki metali poszukuje osoby na stanowisko:

Operator maszyn CNC (części wielkogabarytowe do produkcji małoseryjnej)
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków
  • Ustawianie, mocowanie, konfiguracja i kalibracja maszyn CNC i akcesoriów
  • Sprawdzanie wymiarów wytworzonych obiektów i wykonywanie korekty błędów
  • Bieżąca kontrola pracy obrabiarki CNC, tak by mogła pracować w pełnych cyklach produkcji
  • Ustawianie odpowiednich narzędzi w magazynie obrabiarki
  • Serwisowanie obrabiarki CNC oraz jej diagnostyka, aby zapewnić funkcjonalność - codzienne i regularne czyszczenie i lekkie prace konserwacyjne
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w obsłudze średnio/wielkogabarytowych maszyn CNC
  • Znajomość jednego z trzech systemów sterowania: Sinumerik, Heidenhain,  Mazatrol
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych ( sonda pomiarowa, suwmiarka, średnicówka, wysokościomierz)
  • Uczciwość, otwartość oraz zaangażowanie
  • Możliwość pracy w trybie III-zmianowym
  • Mile widziane UDT do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę (umowa o pracę, pełen etat, zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
  • Atrakcyjny poziom wynagrodzenia ( od 4500-5000 zł netto )
  • Praca w firmie dysponującej jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych (w skali światowe))
  • Możliwość odbycia szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w rodzinnej, wielopokoleniowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 172