kandydatów

Etat Specjalista ds. relacji z klientem i rozwoju sprzedaży

Firma: Grupa DEKRA w Polsce miejsce pracy: Poznań

Grupa DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Specjalista ds. relacji z klientem i rozwoju sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz planów działań handlowych na podstawie obowiązujących wytycznych i polityk firmy
  • zarządzanie bazą danych CRM
  • planowanie i koordynacja działań wspierających procesy sprzedaży

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży lub doświadczenie zawodowe w komunikacji marketingowej w sektorze B2B – min 2 lata
  • znajomość standardów obsługi klienta
  • wysoka umiejętność samoorganizacji pracy własnej,
  • kreatywny umysł (i umiejętność dostosowania swojego myślenia do kontekstu biznesowego).
  • analityczne myślenie, kompetentne wypowiadanie się w mowie i piśmie
  • dbałość o szczegóły (umiejętność korekty pracy własnej i innych)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B1.
  • umiejętność posługiwania się systemem CRM (Salesforce – mile widziany) oraz pakietem MS Office – warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • ciekawa praca w dynamicznym zespole
  • przyjazna kultura organizacyjna

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-11-2021
Wyświetleń: 188