kandydatów

Etat Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5609
OBOWIĄZKI:
Obieranie, krojenie i siekanie warzyw, donoszenie gotowych surówek na przód restauracji, utrzymanie czystości w obrębie restauracji, umiejętność przygotowania restauracji do zamknięcia/otwarcia. Obsługa gości, terminala. Zamknięcie dnia – rozliczenie kasy, raport dobowy. Przygotowywanie potraw dla Klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych z fakturowaniem

Wymagania inne:

Praca w restauracjach Berlin Doner Kebap (ul. K.Drużbickiego 2/216 Poznań, CH Auchan Komorniki, ul. Głogowska 432, Auchan Swadzim Poznań, ul. Św. Antoniego 2, Swadzim), długość zmian pomiędzy 5 a 12 godzin dziennie

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu