kandydatów

Etat Pracownik biurowy w zakresie obsługi klienta

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5855394, z dnia 2021-10-21

Klient portalu Praca.pl

Niemiecka firma z branży meblarskiej z filią w Poznaniu szuka pracownika na pełen etat do pracy biurowej w zakresie obsługi klienta.

Pracownik biurowy w zakresie obsługi klienta

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • telefoniczna i mailowa komunikacja z klientami niemieckojęzycznymi
  • Sie nehmen Telefonate an und lösen die Anliegen der Kunden
  • zdolność budowania pozytywnych relacji z klientami
  • monitorowanie realizowania zamówień
  • Als Schnittstelle zwischen dem Büro in Polen und der Zentrale in Deutschland tragen Sie mit die Verantwortung für die Kommunikation zwischen beiden Büros

Dodatkowo:

  • wsparcie działu zakupów w czynnościach administracyjnych, m.in. kontrola dokumentacji wysyłkowych

Wymagania

  • warunek konieczny: biegła znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość pakietu Office
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane: doświadczenie w zakresie obsługi klienta, znajomość programu SAP, doświadczenie w branży meblarskiej

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie