kandydatów

Etat Referent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu
Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Referent
Miejsce pracy: Poznań
Ogłoszenie o naborze Nr 85887

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa

Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: pomieszczenia do pracy biurowej w obiekcie w WIOŚ w Poznaniu posiadają bariery architektoniczne uniemożliwiające samodzielne poruszanie się osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Zakres zadań

  • prowadzi portiernię w siedzibie WIOŚ
  • obsługuje klientów zewnętrznych poprzez udzielanie informacji i kierowanie do właściwych komórek organizacyjnych WIOŚ lub innych organów
  • obsługuje platformę ePUAP w zakresie odbioru i wysyłania pism
  • wydaje oraz przyjmuje klucze oraz prowadzi odpowiednie rejestry
  • nadaje i odbiera przesyłki kurierskie i przekazuje do właściwych komórek organizacyjnych
  • uczestniczy w przygotowaniu sali konferencyjnej na potrzebny szkoleń i spotkań odbywających się w WIOŚ
  • współpracuje w zakresie funkcjonowania Biura Obsługi Klienta
  • współpracuje w zakresie funkcjonowania sekretariatu

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego

  • podstawowa wiedza z zakresu działania WIOŚ
  • łatwość komunikacji
  • dzielenie się wiedzą
  • doskonalenie zawodowe
  • rzetelność i terminowość
  • organizacja pracy własnej
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • umiejętność współpracy
  • budowanie relacji
  • skuteczna komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • myślenie analityczne
  • radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • rozwiązywanie problemów