kandydatów

Etat Magazynier - Barwiarz

Firma: Sto Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Firma Sto Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Jesteśmy częścią Grupy o międzynarodowym zasięgu przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnych wartości. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości systemów ociepleniowych, powłok elewacyjnych, tynków oraz farb.

 W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier - Barwiarz
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę jednozmianową
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych)
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

Twoje zadania

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  • barwienie produktów
  • obsługa wózka widłowego
  • właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie produktów w magazynie
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Nasze oczekiwania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie
  • uprawnienia operatora wózków widłowych (warunek konieczny)
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków