kandydatów

Etat Specjalista do spraw rozwoju zawodowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Specjalista do spraw rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5265
OBOWIĄZKI:
upowszechnianie informacji o prowadzonych działaniach na potrzeby ECAM, w tym planów szkoleniowych; koordynowanie działalności szkoleniowej w OSZ podległych CEiPM; nadzorowanie i ocena efektywności prowadzonych szkoleń; odpowiedzialność za pozyskiwanie danych z jednostek podległych utrzymujących rezultaty projektu OHP jako realizator usług rynku pracy; analizowanie rynku pracy z punktu widzenia potrzeb szkoleniowych; rozliczanie z realizacji szkoleń, sporządzanie sprawozdań i informacji z działalności prowadzonej przez podległe jednostki; organizowanie i prowadzenie konsultacji indywidualnych; organizowanie i prowadzenie grupowych spotkań informacyjnych, zajęć aktywizacyjnych, porad grupowych i indywidualnych; pomoc przy określaniu predyspozycji zawodowych klientów; badanie preferencji zawodowych, analiza mocnych i słabych stron klientów; dbanie o standard wysyłanych dokumentów i ich poprawność; pomoc ośrodkom szkolenia zawodowego w pozyskaniu środków UE na szkolenia zawodowe; analiza i weryfikacja wniosków projektowych przygotowanych przez ośrodki szkolenia zawodowego dot. pozyskiwania środków UE na realizację szkoleń zawod.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Obsługa internetu
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Wymagania inne:

Wykształcenie preferowane: pedagogika, pedagogika pracy, socjologia, psychologia, polityka społeczna, ekonomia, prawo i administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi itp. lub ukończone studia podyplomowe lub szkolenia, które mają w programie zagadnienia świadczenia usług rynku pracy bądź organizacji szkoleń, lub min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. rozwoju zawodowego Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. umiejętność pracy z młodzieżą, organizacji i prowadzenia szkoleń indywidualnych i grupowych, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania pracy własnej oraz pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, innowacyjność i chęć kształcenia ustawicznego. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu