kandydatów

Etat Pracownik administracyjny / Office manager

Firma: ENGNR POLAND. sp. z o. o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5765577, z dnia 2021-10-07

ENGNR POLAND. sp. z o. o.

ENGNR.  Stoi za postępem i za technologią.

Tutaj wspieramy talenty.

Łączymy ludzi i firmy.

Tutaj nie oferujemy wymówek lecz możliwości.

Nie dostaniesz od nas fałszywej nadziei lecz szanse na bycie lepszą wersją siebie.

Właśnie to czyni innowacyjnymi – to właśnie z nami możesz rozwinąć skrzydła i wznieść swoje życie na wyższy poziom.

Razem rozwiniemy Twoje umiejętności, ambicje i motywacje, żebyś mógł/mogła osiągnąć rzeczy nieosiągalne.

Weź los w swoje ręce z ENGNR.

Pracownik administracyjny / Office manager

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Prace administracyjne takie jak np. tworzenie umów
  • Zapewnianie przyszłym pracownikom informacji na temat firmy
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji wewnątrz firmy i poza nią
  • Zarządzanie finansami (dokonywanie przelewów, dbałość o terminowość wpłat)
  • Zamawianie i kontrolowanie zamówień dla biura

Wymagania

  • Doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu umów oraz zarządzaniu finansami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1)
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie mile widziana
  • Wykształcenie wyższe lub kilka lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office koniecznie!)
  • Umiejętność multitaskingu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Zarobki zależne od doświadczenia i zaangażowania
  • Owocowe wtorki :D

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-10-2021
Wyświetleń: 173