kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: SUEZ Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Dbałość o płynne funkcjonowanie obszaru kadr i płac we współpracy z firmą zewnętrzną,
  • Nadzór merytoryczny nad procesem naliczania wynagrodzeń;
  • Weryfikacja czasu pracy Pracowników w tym Pracowników produkcyjnych;
  • Przygotowywanie dokumentacji RP-7;
  • Wdrażanie procedur, regulaminów oraz nowoczesnych rozwiązań z obszaru kadrowo-płacowego;
  • Sporządzanie raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne Spółki;
  • Doradztwo i wsparcie dla Zarządu, Menagerów i Pracowników w zakresie zagadnień personalnych;
  • Doradzanie Zarządowi, przy wprowadzaniu nowych regulacji w oparciu o przepisy Prawa Pracy;
  • Bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi z obszaru kadrowo-płacowego;
  • Prowadzenie spraw związanych z PPK, Funduszem Socjalnym oraz świadczeniami na rzecz Pracowników;
  • Wspieranie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.
Nasze wymagania
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem spraw kadrowych (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach z kapitałem zagranicznym);
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z ZUS i płacami (obliczanie wynagrodzeń prowadzi firma zewnętrzna);
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy w zespole;
  • Dojrzałość i samodzielność;
  • Skrupulatność, dokładność;
  • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel);
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych w ramach pełnienia obowiązków na rzecz Oddziału w Wrocławiu i Szprotawie;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2);
  • Znajomość programu kadrowego SAP, TETA i Płatnik będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: