kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Hollywood Textile Service Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5566929, z dnia 2021-10-04

Hollywood Textile Service Sp. z o.o.

Nasza firma, Hollywood Textile Service Sp. z o.o., to jedna z największych w Polsce sieci pralni przemysłowych. Świadczymy usługi głównie dla szpitali publicznych oraz hoteli, w tym Mercure, Novotel i Radisson.

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Praca biurowa w godzinach 8:00-16:00, 5 dni w tygodniu (pon.-pt.).

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku są:

  • kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi (niemcy),
  • współpraca na bieżąco z kierownikiem produkcji (kontrola jakości, terminowość, rozpatrywanie reklamacji),
  • współpraca z pracownikami innych działów,
  • inne prace administracyjno-biurowe wspomagające pracę zespołu.

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (minimum na poziomie certyfikatu B2),
  • umiejętność biegłej obsługi komputera w zakresie pakietu Office i maila,
  • dyspozycyjność telefoniczna,
  • sumienność oraz skrupulatność,
  • umiejętność pracy w ew. stresie.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Z naszej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie po 3-miesięcznym okresie próbnym, na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4 500 netto + do 20% premii w zależności od zaangażowania.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2021
Wyświetleń: 166