kandydatów

Etat Referent ds. księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Referent ds. księgowości
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/5131
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie spraw ZFŚS, sporządzanie list płac, planów, zestawień, przelewów. Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.prowadzenie dokumentacji, zestawień, materiałów księgowych niezbędnych do prawidłowego ewidencjonowania projektów ministerialnych. przygotowanie dokumentów do archiwizacji.Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów, przychodów. Tworzenie rezerw na świadczenia pracownicze. Analiza kont rozrachunkowych. Przygotowanie dokumentacji do planów, sprawozdań. Zakres wiedzy z dotacji celowych, podmiotowych. Podstawy rozliczeń VAT, ewidencja kosztów. Księgowanie i dekretowanie dokumentów sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych. Znajomość obsługi kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: znajomość zasad rachunkowości i księgowości
Uprawnienia: dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość,umiejętność organizacji pracy, zdolności analityczne,
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: Kultura osobista

Wymagania inne:

komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole i pod presję czasu. Prowadzenie dokumentacji. Przetwarzanie faktur. Załatwianie sprawunków (depozyty bankowe itp.) Wprowadzanie danych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu