kandydatów

Etat Menedżer ds. sprzedaży i obsługi inwestycji

Firma: HEATCO SP. Z O.O. miejsce pracy: Poznań

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do naszego Teamu Heatco
pracownika na stanowisko:

Menedżer ds. sprzedaży i obsługi inwestycji
Miejsce pracy: Poznań
oraz północna część Polski
Zadania

Osoba zatrudniona w naszym dziale sprzedaży będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów w branży ciepłowniczej, pozyskiwanie nowych kontraktów oraz obsługę bieżących inwestycji w zakresie organizacyjnym i handlowym. Osoba ta będzie również odpowiedzialna za pozyskiwanie firm współpracujących oraz utrzymywanie wzorowych relacji biznesowych z naszymi partnerami handlowymi.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe – preferowane
  • mile widziane doświadczenie w branży ciepłowniczej
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność obsługi MS Office
  • gotowość do częstych wyjazdów związanych z pozyskiwaniem klientów i kontraktów, oraz obsługą bieżących inwestycji
  • sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, pakiet prywatnej opieki medycznej, pracę
w zgranym zespole i miłej atmosferze, udział w szkoleniach, możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Heatco Sp. z o.o. z siedzibąw 40-599 Katowice, ul. Żeliwna 43 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisamiUstawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. n 101, poz. 926 z póź. zm.).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-09-2021
Wyświetleń: 189