kandydatów

Etat Magazynier / Pracownik magazynu

Firma: EURODRUT miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 5688243, z dnia 2021-09-27

Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do największych firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników.

www.eurodrut.pl

Magazynier / Pracownik magazynu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • przygotowywanie  klientom firmy EURODRUT zamówionych towarów
  • przyjmowanie towarów do magazynu i ich rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • kontrola zgodności stanów magazynowych
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej
  • rzetelność i dokładność
  • uczciwość i lojalność
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane doświadczenie w branży technicznej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
  • możliwość rozwoju zawodowego