kandydatów

Etat Instalator systemów AV / TT

Firma: SLX Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Idea. Innowacja. Integracja.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku profesjonalnych systemów audio-video. Skupiamy w swoim zespole ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnienia czy transmisji sygnałów. Współpracujemy ze światowymi producentami najwyższej klasy rozwiązań branżowych.

Instalator systemów AV / TT
Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • montaż urządzeń Audio-Video oraz ich uruchomienie
  • montaż okablowania i terminowanie zakończeń
  • nadzór międzybranżowy nad postępem prac instalacyjnych
  • koordynacja prac wdrożeniowych dostarczanego wyposażenia
  • wsparcie serwisu i bieżącej obsługi dotychczasowych realizacji
Wymagania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie i znajomość branży teletechnicznej lub eventowo-wystawienniczej
  • umiejętności techniczne, mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • prawo jazdy kat B
  • zamiłowanie do nowoczesnych technologii, rozwiązań IT i pokrewnych
Oferujemy:
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym
  • pracę przy ciekawych projektach, tj. hale widowiskowo-sportowe czy muzea
  • podstawowe narzędzia pracy, tj. komputer i laptop
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-09-2021
Wyświetleń: 223