Etat Pracownik ds. organizacji i promocji wydarzeń organizowanych przez samorząd województwa wielkopolski

Firma: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5669484, z dnia 2021-09-24

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,

GABINET MARSZAŁKA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku związanym z
ORGANIZACJĄ I PROMOCJĄ WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Pracownik ds. organizacji i promocji wydarzeń organizowanych przez samorząd województwa wielkopolskiego
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Zatrudnienie: umowa o pracę­ na zastępstwo

Zakres obowiązków:
  • wsparcie w zakresie planowania I realizacji obchodów świąt państwowych, uroczystości oraz spotkań Samorządu Województwa Wielkopolskiego z udziałem Zarządu Województwa
  • udział w działaniach powiązanych z promocją organizowanych wydarzeń
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pisaniu i redagowaniu tekstów okolicznościowych oraz listów oficjalnych
  • praktyczna znajomość obsługi MsOffice
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego