kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Bax-Baumaschinen Sp. z o.o. miejsce pracy: Suchy Las

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się sprzedażą maszyn stosowanych w branżach: przeładunkowej, recyklingowej i budowlanej.

Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów dzięki zaangażowaniu, wiarygodności i rzetelności naszych Pracowników. Wartości te niezmiennie towarzyszą nam na każdym etapie realizacji sprzedaży czy usług serwisowych. W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby, które będą podzielać nasze wartości i wspólnie razem z nami dążyć do dalszego rozwoju firmy.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Suchy Las
Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • przygotowanie rejestrów VAT (w tym transakcje WNT, WDT, import usług)
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • weryfikacja rozrachunków z pracownikami, dostawcami i odbiorcami
  • wsparcie w zamknięciu miesiąca i roku
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (finanse/rachunkowość)
  • dobra znajomość przepisów VAT/CIT, ustawy o rachunkowości
  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  • znajomość systemów księgowych ( mile widziana znajomość Comarch Optima)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

Zapraszamy Cię do:

Zgoda na przetwarzanie danych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."