kandydatów

Etat Stażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Stażysta
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/4905
OBOWIĄZKI:
przeprowadzanie obsług codziennych (OC) przydzielonych pojazdów samochodowych, sprzętu silnikowego, realizowanie wyjazdów służbowych, utrzymywanie pojazdów i sprzętu w pełnej sprawności technicznej oraz dbanie o ich czystość i estetyczny wygląd, udział w niezbędnych pracach warsztatowo- konserwacyjnych przy pojazdach samochodowych i sprzęcie silnikowym, wypełnianie dokumentacji eksploatacyjnej pojazdów i sprzętu silnikowego (okresowe karty pracy pojazdów i sprzętu), udział w szkoleniach zawodowych i ćwiczeniach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

Osoba ubiegająca się o przyjęcie do służby w Państwowej Straży Pożarnej musi spełniać wymagania określone w art.28 ust.1 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991r. o Państwowej Straży Pożarnej (D.U.2020r. poz. 1123- zwanej dalej ustawą o PSP). Służbę w Państwowej Straży Pożarnej może pełnić obywatel polski, niekarany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby, wymagania podstawowe: doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kat. C lub D minimum 2 lata, udokumentowane na podstawie świadectwa pracy bądź innego dokumentu- rekomendacje z zakładu pracy, opinia pracodawcy, zakres czynności na zajmowanym stanowisku, wymagania preferowane : prawo jazdy kat. C+E, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, brak prawomocnego skazania za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu