kandydatów

Etat Kierowca / Magazynier

Firma: EURODRUT SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 5647056, z dnia 2021-09-21

EURODRUT to firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji produktów branży elektrotechnicznej.

Kierowca / Magazynier

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • Rozworzenie zamówień wg.trasy do klientów
  • Pomoc na magazynie w dni kiedy nie ma trasy.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia busa i praca w zespole.
  • Umiejętność rozmowy z klientami , kultura osobista .

Oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Bardzo dobrą atmosferę w młodym  zespole
  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.