kandydatów

Etat Manager Restauracji

Firma: Billys American Restaurants Sp. Z o.o miejsce pracy: Poznań

Billys American Restaurants to sieć amerykańskich restauracji.

Manager Restauracji
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Organizacja otwarcia nowej restauracji
  • Rekrutacja personelu
  • Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie restauracji
  • Nadzór nad grafikami, dbanie o utrzymanie stałego zespołu i pozytywną atmosferę
  • Przeprowadzanie kontroli czystości i standardów świadczonych usług,
  • Nadzorowanie rozliczeń prowadzonych przez kierowników zmian,
  • Współpraca z hotelami oraz apartamentami,
  • Dbanie o dobry wizerunek, miłą atmosferę, relacje z gośćmi,
  • Sprawowanie pieczy nad zespołem kierowników - wyznaczanie zadań, celów, nadzorowanie rozliczeń i wyników,
  • Kontrolowanie jakości serwisu kelnerskiego, organizowanie i prowadzenie szkoleń.
Wymagania:
  • Uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych szybkich decyzji w trudnych sytuacjach,
  • Wysokie umiejętności zarządzania pracą zespołu,
  • Wysoka dyspozycyjność, w tygodniu oraz w weekendy
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w gastronomii na stanowisku kierownika lokalu lub wyższym min. 2 lata.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Realne możliwości rozwoju oraz udział w tworzeniu standardów firmy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-09-2021
Wyświetleń: 320