kandydatów

Etat Specjalista w dziale wodociągów i kanalizacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach miejsce pracy: Rogoźno

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Specjalista w dziale wodociągów i kanalizacji
Miejsce pracy: Rogoźno
Numer: StPr/21/0453
OBOWIĄZKI:
nadzór techniczny w dziale kanalizacji i wodociągów, uczestnictwo w kierowaniu bieżącą eksploatacją techniczną stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

- wykształcenie średnie techniczne kierunkowe lub wyższe (również w trakcie studiów zaocznych)- podstawowa wiedza z zakresu działalności urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych- mile widziane: świadectwo kwalifikacyjne do obsługi urządzeń elektrycznych do 1kV- DOKUMENTY APLIKACYJNE PRZESYŁAĆ MOŻNA NA PODANY ADRES E-MAIL: GORGIEL@AQUABELLIS.PL

Miejsce pracy:

Rogoźno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach