kandydatów

Etat Koordynator ds. Sprzedaży Części do Skrzyń Biegów

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Poznań

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Koordynator ds. Sprzedaży Części do Skrzyń Biegów
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Zakres obowiązków:

  • Budowa i poszerzanie oferty części zamiennych do skrzyń biegów i przekładni pojazdów ciężarowych, autobusów, AGRO, budowlanych
  • Aktywna sprzedaż asortymentu
  • Współpraca z innymi działami i wsparcie działu sprzedaży
  • Realizacja planów sprzedażowych w regionie wsparcia
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie oferty długofalowej współpracy
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Raportowanie pracy w CRM
  • Budowanie i kreowanie wizerunku firmy w regionie wsparcia

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży - mile widziane doświadczenie w obszarze motoryzacji
  • Znajomości lokalnego rynku pojazdów ciężarowych
  • Znajomości podstawowej budowy pojazdów ciężarowych
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości rynku części zamiennych do skrzyń biegów i przekładni będzie dodatkowym atutem
  • Prawa jazdy kategorii B
W zamian oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte o Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych
  • Zniżka na części w grupie Inter Cars S.A.
  • Ciekawe wyzwania, możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje