kandydatów

Etat Pracownik biurowy w obszarze analizy danych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5592789, z dnia 2021-09-14

Klient portalu Praca.pl

Niemiecka firma z branży meblarskiej z filią w Poznaniu szuka studenta do pracy biurowej w zakresie analizy danych, w wymiarze od 16 do 26 godzin tygodniowo. Praca od zaraz.

Pracownik biurowy w obszarze analizy danych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Praca biurowa dla studenta w obszarze analizy danych (16-26 godzin tygodniowo)

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i analiza danych logistycznych niezbędnych do monitorowania terminów realizacji zamówień

Dodatkowo:

  • kontrola dokumentacji wysyłkowych
  • współpraca z działem logistyki w zakresie terminów dostaw
  • wsparcie działu zakupów w czynnościach administracyjnych, m.in. analizy kosztowe

Wymagania

  • warunek konieczny – biegła znajomość Excela, w tym tworzenie funkcji, makro
  • zdolności analityczne
  • samodzielność
  • znajomość języka niemieckiego i doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowym atutem
  • mile widziany student/studentka kierunku ekonomicznego lub technicznego

Oferujemy

  • możliwość dostosowania godzin pracy do grafiku studiów.

Praca w naszej firmie jest świetną okazją zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie, działającej na rynku zagranicznym.