kandydatów

Etat Enterprise New Business Manager

Firma: Vercom S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5549442, z dnia 2021-09-13

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność – a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

Enterprise New Business Manager

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Vercom tworzy globalne platformy komunikacyjne w chmurze (CPaaS), które umożliwiają firmom budowanie i rozwijanie trwałych relacji z odbiorcami za pośrednictwem wielu kanałów komunikacji. Nasze rozwiązania pomagają naszym klientom i partnerom przezwyciężyć złożoność komunikacji, automatyzować oraz zwiększać jej skalę, zachowując przy tym wysoką dostarczalność i efektywność  a wszystko to w szybki, bezpieczny i niezawodny sposób.

W związku z rozwojem naszych projektów (Redlink, Emaillabs, SerwerSMS) poszukujemy Enterprise New Business Manager

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Pozyskiwanie nowych klientów enterprise i korporacyjnych oraz utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi
  • Promowanie naszych usług poprzez budowanie świadomości marki wśród obecnych i nowych Klientów
  • Udział w wydarzeniach branżowych
  • Współpraca z działem obsługi klienta i wsparcia sprzedaży, opieka nad klientem od pozyskania kontaktu, doradztwo, po podpisanie umowy i kontakt posprzedażowy
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i dobór metod pozyskiwania nowych leadów
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i przetargowych
  • Proaktywne poszukiwanie i identyfikowanie możliwości nowych relacji biznesowych, dokonywanie analizy potencjału rynkowego, w oparciu o znajomość strategii klientów
  • Stałe rozwijanie swojej wiedzy w zakresie oferowanych projektów i biznesu

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • Ma co najmniej 3 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań/usług  dla dużych Klientów biznesowych
  • Posiada wiedzę o prospectingu i doświadczenie poparte sukcesami w aktywnym pozyskiwaniu Klientów enterprise ( w tym banków, firm telekomunikacyjnych i ubezpieczeniowych)
  • Potrafi nawiązywać relacje biznesowe na wszystkich szczeblach decyzyjnych
  • Posiada zdolność do wielozadaniowości, ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem w celu skupienia się na wynikach sprzedaży i zawieraniu transakcji
  • Charakteryzuje się proaktywnym działaniem i samodzielnością w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Jest gotowa brać aktywny udział w wydarzeniach branżowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Całkowicie finansowany sprzęt do pracy
  • Częściową pracę zdalną
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i niemieckiego w godzinach pracy
  • Pełnie finansowanie udziału w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty multisport i ubezpieczenie grupowe
  • Współpracę w dojrzałym środowisku biznesowym z doświadczonymi Managerami, którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu Bałtyk w samym centrum Poznania
  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie nie mamy dress codu, do Zarządu można przyjść w każdej chwili, a świętowanie celebracje sukcesów odbywają się w luźnej atmosferze przy pizzy w piątek