kandydatów

Etat Młodszy asystent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Młodszy asystent
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/4734
OBOWIĄZKI:
Kontrole obiektów użyteczności publicznej pod względem sanitarnym i higienicznym na wyznaczonym terenie do nadzoru, połączone ze sporządzaniem protokołów w miejscu kontroli.Przygotowywanie decyzji, pism, opinii, oraz innych pism związanych ze sprawowanym nadzorem nad obiektami.Prowadzenie dokumentacji pokontrolnej w zakresie sprawowanego nadzoru sanitarnego, w tym prowadzenie postępowań administracyjnych.Stałe uaktualnianie ewidencji nadzorowanych podmiotów.Współpraca z innymi sekcjami własnej Stacji. Prowadzenie całości dokumentacji zgodnie z przyjętymi wytycznymi odnoszącymi się do systemu zarządzania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe licencjackie/magisterskie, preferowane kierunki studiów: Ochrona Środowiska, Zarządzanie Środowiskiem, Zdrowie Publiczne, Biologia, Chemia, bądź inne mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej;znajomość przepisów ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz zagadnień prawnych związanych z funkcjonowaniem Inspekcji Sanitarnej wynikających z innych aktów prawnych powszechnie obowiązujących; znajomość przepisów ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi oraz innych mających zastosowanie przy prowadzeniu nadzoru sanitarnego nad obiektami użyteczności publicznej; znajomość przepisów postępowania administracyjnego; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. mile widziane doświadczenie w administracji publicznej;znajomość reguł postępowania kontrolnego;znajomość i umiejętność stosowania narzędzi oraz technik prowadzenia kontroli; biegłość w redagowaniu wypowiedzi pisemnych; umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność; umiejętność planowania pracy; umiejętność analitycznego, szybkiego myślenia; samodzielność w rozwiązywaniu problemów; kreatywność oraz chęć uczenia się; wysoki poziom umiejętności społecznych; sumienność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 186 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu