kandydatów

Etat Analityk / Starszy Analityk

Firma: Avenga miejsce pracy: Poznań

Avenga is a global IT and digital transformation champion. We deliver strategy, customer experience, solution engineering, managed services, software products and outsourcing services like: staff augmentation, team leasing and permanent employment.Together, we are more than 2500 professionals with over 20 years of experience. We are present in Europe, Asia and the USA.
Analityk / Starszy Analityk
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: LP/ASA/POZ/09

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej.

W ramach linii Transforming Industries świadczymy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania.  W ramach obszaru Avenga IT Professionals oferujemy outsourcing najwyższej klasy specjalistów w trzech modelach współpracy: staff augmentation, team leasing i rekrutacje stałe.

Łączymy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów nastawionych na uzyskanie wymiernych korzyści oczekiwanych od dużego dostawcy rozwiązań IT.

Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie w realizacji projektów IT.

Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA. W Polsce działamy od 2004 roku (poprzednio pod nazwą IT Kontrakt).

Analityk lub Starszy Analityk jest odpowiedzialny za:

  • Samodzielne zorganizowanie platformy.
  • Utworzenie bezpiecznych bram do danych lokalnych.
  • Wyciąganie i przeorganizowanie danych z dowolnych baz danych i innych źródeł o różnym rodzaju autoryzacji.
  • Przygotowywanie ciekawych wizualizacji w postaci różnego rodzaju raportów.

Osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów Power BI dedykowanych do aplikacji (wykonywanie audytów dostępów do systemu i wydawanie IT News Letter odnośnie zagadnień IT itp.).

Power BI musi być na poziomie professional lub senior.

Zadania:

  • Ewidencjonowanie i usystematyzowanie i archiwizacja istniejącej dokumentacji.
  • Samodzielna ekstrakcja danych dla Power BI.
  • Wsparcie obsługi standardowych procesów IT.
  • Samodzielne tworzenie raportów Power BI.
  • Wsparcie realizacji projektów w zakresie tworzenia dokumentacji, oprogramowania i sprzętu.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących oprogramowania i sprzętu.

Wymagania podstawowe:

  • Cierpliwość i dokładność w pracy z dokumentacją.
  • Doświadczenie w bazach danych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (istniejąca dokumentacja jest w dużej części w j. angielskim) - warunek konieczny.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Bardzo dobra znajomość Power BI (praktyczne doświadczenie), SQL, Tableau.
  • Ogólna wiedza z zakresu IT dotycząca sprzętu i oprogramowania.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań dla postawionych problemów.

Mile widziany skillset:

  • PowerBi
  • BO
  • Tableau
  • PowerAutomate
  • DAX Web Intelligence
  • Qlikview
  • SQL
  • MS Office
  • Snowflake
  • SAP HANA
  • Teradata
  • GitHub
  • DAX Studio
  • SCRUM
  • KANBAN
Please include in your application the following consent:I agree to the processing of my personal data provided by me, not mentioned in art. 221 § 1 of the Labor Code, or other specific provisions applicable pursuant to art. 221 § 4 of the Polish Labour Code, in order to recruit by the Administrator - Avenga IT Professionals Sp. z o.o. with registered office in Wrocław, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, for the position Analityk / Starszy Analityk.