kandydatów

Etat Buyer

Firma: Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Buyer
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-20-62872

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która w Poznaniu od kilku lat z sukcesami rozwija Centrum Usług Wspólnych, poszukujemy kandydatów do nowego zespołu na stanowisko:

Buyer

Miejsce pracy: centrum Poznania

Zadania:
  • Udział w realizacji polityki zakupowej firmy zgodnie z ustaloną strategią
  • Praca w systemie SAP
  • Dbanie o bardzo dobrą komunikację z klientami wewnętrznymi zlokalizowanym w regionie
  • Bezpośredni kontakt w zakresie zaopatrzenia, w tym zamówień, dla klientów wewnętrznych
  • Realizacja strategii zamówień w celu osiągnięcia maksymalnej ogólnej efektywności kosztowej

Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze zakupów, mile widziane w sektorze SSC/BPO
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (10-18/14-22)

Informacje dodatkowe:
  • Stabilność zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Umowa o pracę
  • Możliwość dołączenia do nowotworzonego zespołu
  • Rozwój w ramach wzrostu organizacji
  • Hybrydowy grafik - praca zdalna vs. praca z biura
  • Szeroka ekspozycja na kontakty międzynarodowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • W czasie pandemii praca zdalna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”