kandydatów

Etat Doradca biznesowy w 1 oddziale w szamotułach

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach miejsce pracy: Szamotuły

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Doradca biznesowy w 1 oddziale w szamotułach
Miejsce pracy: Szamotuły
Numer: StPr/21/0606
OBOWIĄZKI:
- pozyskiwanie i identyfikowanie potrzeb klientów MŚP,- wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych,- sprzedaż produktów kredytowych w ramach przyznanych uprawnień do rekomendowania decyzji kredytowych zgodnie z posiadanym stopniem umiejętności kredytowych,- budowanie długotrwałej relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych,- zapewnie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii,- realizowanie indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ekonomia

Wymagania inne:

Dołącz do nas, jeżeli:- masz doświadczenie w pracy z klientem z segmentu biznes MŚP,- cechuje Cię przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania profesjonalnych relacji z klientami,- posiadasz praktyczną znajomość prawa bankowego, dewizowego i innych zagadnień prawnych niezbędnych do pracy na tym stanowisku,- znasz dobrze produkty i procedury bankowe,- posiadasz umiejętność analitycznego myślenia, jesteś otwarty na ludzi, dyspozycyjny i kreatywny,- ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją,- widzi wyzwania do rozwiązywania, a nie problemy bez wyjścia,- jesteś otwarty/a na zmiany i konsekwentny/a w działaniu i chcesz się rozwijać,- znasz standardy obsługi klienta, a także techniki negocjacji i metod sprzedaży,- znasz pakiet MS OFFICE,Mamy dla Ciebie również:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,- udział w ciekawych, strategicznych projektach,- zgrany zespół i przyjazną atmosferę,- atrakcyjny system motywacyjny,- pożyczki na cele mieszkaniowe,- ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach,- prywatną opiekę zdrowotną,- możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego,- ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia,- pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander,Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością !- wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub bankowe,

Miejsce pracy:

Szamotuły

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach