kandydatów

Etat Inżynier Automatyk

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Poznań

Dla dużej firmy zajmującej się wykonawstwem instalacji elektrycznych na budownictwie kubaturowym oraz przemysłowym, NES Fircroft prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Inżynier Automatyk
Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie kierownika robót/projektu w prowadzeniu budowy w zakresie instalacyjnym - elektrycznym
  • Nadzór nad poprawnością wykonywania instalacji elektrycznych niskoprądowych - automatyki
  • Programowanie sterowników, np. SIEMENS
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne- kierunek Energetyka/Elektrotechnika lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników np. SIEMENS oraz szaf sterowniczych
  • znajomość systemów niskoprądowych SAP, AKPiA, BMS, KwiN będzie atutem
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
Co oferujemy:
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Imprezy integracyjne i sportowe
  • Benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do nauki języków obcych)