kandydatów

Etat Mechanik maszyn budowlanych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/4492
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych zgodnie ze standardami Riwal Poland stacjonarnie i w terenie, Przeprowadzanie inspekcji potencjalnych maszyn do wynajmu/sprzedaży,Przeprowadzanie konserwacji przed /po dostawie, Diagnoza awarii i usuwanie usterek stacjonarnie i w terenie, Zamawianie części z lokalnego magazynu,Ewidencjonowanie pierwszych inspekcji i konserwacji/zleceń pracy w systemie ERP, Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w pracy,Konserwacja/kontrola sprzętu i dostarczonych narzędzi,Poszerzanie wiedzy technicznej z zakresu naszych obecnych i nowych produktów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność
Uprawnienia: BARDZO DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie praca na podobnym lub pokrewnym stanowisku (mechanik samochodowy, mechanik maszyn rolniczych, mechanik wózków widłowych). miesięczny system premiowy po okresie próbnym,kompleksowy program wdrożenia oraz szkolenia techniczne,możliwość zdobycia uprawnień do obsługi i konserwacji podestów i ładowarek, niezbędne narzędzia pracy (odzież ochronna, tablet itp),

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu