kandydatów

Etat Magazynier w Dziale Technicznym

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Magazynier w Dziale Technicznym
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie sprzętu do wydań
  • Uzupełnianie bazy danych
  • Tworzenie i rozliczanie dokumentów magazynowych (WZ, PZ, MM)
  • Rozliczanie instalatorów i serwisantów
  • Przygotowywanie wysyłek towarów, współpraca z firmami kurierskimi
  • Tworzenie zamówień wewnętrznych
  • Udział w procesach utylizacji i inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • Uczciwość, sumienność i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, pewne wynagrodzenie co miesiąc (2400zł-2600zł)
  • Jednozmianowy system pracy
  • Po okresie próbnym - umowę o pracę