kandydatów

Etat Mistrz zmianowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Mistrz zmianowy
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Numer: StPr/21/4338
OBOWIĄZKI:
1. NADZÓR NAD PRODUKCJĄ I JAKOŚCIĄ WYTWARZANYCH WYROBÓW:• PRZYDZIELANIE PRACOWNIKÓW DO KONKRETNYCH MASZYN I USTALANIE ZAKRESU CZYNNOŚCI;• UTRZYMYWANIE CIĄGŁOŚCI PRACY MASZYN;• KONTROLA JAKOŚCIOWA WYROBU GOTOWEGO;• PROWADZENIE EWIDENCJI PRODUKCJI ( KARTY ZMIANOWE, KARTY PRODUKCYJNE, KARTY BŁĘDÓW, WPISY PRODUKCJI W SAP);• NADZÓR NAD INFRASTRUKTURĄ DZIAŁU;• DBAŁOŚĆ O POWIERZONE MIENIE ( MASZYNY, URZĄDZENIA, SUROWIEC, WYRÓB GOTOWY);2. NADZÓR NAD OPTYMALIZACJĄ ZUŻYTYCH SUROWCÓW I MINIMALIZACJĄ ODPADU;3. NADZÓR NAD PRACOWNIKAMI W CZASIE ZMIANY:• ROZDZIELANIE OBOWIĄZKÓW;• DOPILNOWANIE ODPOWIEDNIEGO UBIORU ROBOCZEGO : CZEPKI, CZYSTOŚĆ;• DOPILNOWYWANIE JAKOŚCI PRACY PRACOWNIKÓW, ZATWIERDZANIE URLOPÓW;• ZLECANIE ZADAŃ, BIEŻĄCYCH NAPRAW MECHANIKOM I ELEKTRYKOM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie - 6 miesięcy

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość j. ukraińskiego na poziomie A1

Miejsce pracy:

Tarnowo Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu