kandydatów

Etat Ustawiacz pras

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni miejsce pracy: Starczanowo

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Ustawiacz pras
Miejsce pracy: Starczanowo
Numer: StPr/21/0706
OBOWIĄZKI:
•Wymiana narzędzi w prasach, ustawianie pras•Przygotowanie pras do bezpiecznej obsługi przez operatorów•Zapewnienie ciągłości pracy pras pod względem zaopatrzenia w materiał – dostawa materiału do pras, odbiór wyrobów gotowych, usuwanie złomu•Dbałość o park maszynowy i jego osprzęt•Odpowiedzialność za stan I jakość narzędzi, w razie konieczności odpowiednie ich zabezpieczanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie i inicjatywa własna
Uprawnienia: Umiejętności manualne
Uprawnienia: sumienność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : uczciwość, tolerancyjność, zaangażowanie, spostrzegawczość, inicjatywa, tolerancyjność, kultura osobista[Inne] : doświadczenie - 1 rok w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy:

Starczanowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni