kandydatów

Etat Rozbieracz-wykrawacz-kierowca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Rozbieracz-wykrawacz-kierowca
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/3978
OBOWIĄZKI:

- WYKRAWANIE kości i skóry od mięsa drobiowego, - sortowania i pakowania mięsa, - ostrzenia narzędzi stosowanych przy rozbiorze i wykrawaniu, - prowadzenie samochodu w takim zakresie, na jaki pozwala na to posiadana kategoria prawa jazdy - dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw, kontrola stanu płynów, takich jak olej silnikowy czy płyn chłodniczy -przygotowanie samochodu do jazdy poprzez sprawdzenie każdorazowo stanu auta oraz stanu ładunku - prowadzenie koniecznej dokumentacji związanej z używaniem samochodu, - kontrola dokumentacji dotyczącej towaru i dbanie o zgodność towaru z potrzebną ilością

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie - 1 rok
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Praca na jedną zmianę w godz 7-11. 1/2 etatu.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu