kandydatów

Etat Ds.obsługi informatycznej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Ds.obsługi informatycznej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/4267
OBOWIĄZKI:
Czuwanie nad prawidłowym działaniem siedzi komputerowej. sprzętu komputerowego i oprogramowania komputerowego działającego w MOPR. Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji i systemów dziedzinowych z zakresu pomocy społecznej (np. TT-POMOC),Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji i systemów dziedzinowych z zakresu kopii bezpieczeństw,Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji i systemów dziedzinowych z zakresu kadrowo - płacowego i finansowego,Obsługa i nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji i systemów webowych,Udzielanie pomocy w obsłudze programów,Nauka obsługi programów, Naprawianie błędów programowych,Naprawianie sprzętu komputerowego, Usuwanie awarii w programach działających w MOPR, Archiwizacja danych,Aktualizacja programów działających w MOPR,Prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego,Prowadzenie ewidencji licencji oprogramowania,Obsługa internetu, udzielanie pomocy pracownikom przy korzystaniu z sieci internet,Wykonywanie programów na potrzeby MOPR,Wgrywanie aktualizacji dla programów w MOPR,Zgłaszanie usterek sprzętu do firm serwisowych,Nadzór nad prawidłową obsługą kart bankomatowych,Udział w procedurach przetargowych dot. Sekcji ds. InformatykiUdział w procedurze dotyczących zakupów Sekcji ds. Informatyki,Udział w przygotowaniu ofert cenowych sprzętu komputerowego, akcesorii komputerowych oraz oprogramowania na potrzeby MOPR, Administracja nad portalem BIP. Konserwowanie maszyn i urządzeń,Diagnostyka maszyn i urządzeń. Usuwanie awarii z maszyn i urządzeń komputerowych. Prowadzenie ewidencji tuszy i tonerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

3 lata stażu pracy. Wysoki poziom umiejętności społecznych, w szczególności komunikacji, Umiejętność pracy w zespole, Znajomość maszyn i urządzeń komputerowych, Wiedza i umiejętność traktowania informacji służbowych.Umiejętność pracy przy obsłudze środowiska sieciowego Novell i Microsoft. Wiedza ogólna z zakresu funkcjonowania samorządu terytorialnego.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 406 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu