Etat Pracownik techniczny do utrzymania ruchu na fermie drobiu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie miejsce pracy: Manieczki

Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Pracownik techniczny do utrzymania ruchu na fermie drobiu
Miejsce pracy: Manieczki
Numer: StPr/21/0341
OBOWIĄZKI:
wykonywanie wszystkich prac związanych z bieżącym utrzymaniem i konserwacją urządzeń na fermach drobiu, przemieszczanie się między obiektami pracodawcy celem wykonania obowiązków-prawo jazdy kat. B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Zdolności manualne-"złota rączka", umiejętności i łatwość w posługiwaniu się narzędziami i elektronarzędziami, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów.Doświadczenie mile widziane. Dyżury weekendowe i w święta wg grafiku. Praca na okres próbny 1 m-c z możliwością przedłużenia. Praca w godz. 7-15.

Miejsce pracy:

Manieczki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

P h