kandydatów

Etat Java Developer

Firma: iRekruter Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

iRekruter to inteligentna, innowacyjna, w pełni automatyczna platforma rekrutacyjna w fazie projektowania i implementacji i jednocześnie spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się w rekrutacji kadr dla branży IT i medycznej w Polsce i za granicą.

Java Developer
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: BWLS
Zadania:

Do projektu u klienta z branży finansowej poszukujemy programisty Java.
Projekt koncentruje się na rozwóju systemu do weryfikacji tożsamości klienta.

  • rozwój aplikacji back-end
  • dbałość o jakość dostarczanego kodu, w szczególności doświadczenie w realizacji testów jednostkowych i code review.
  • praca zwinna w zespole SCRUMowym

Wymagania:
  • doświadczenie min. 3 lata
  • znajomość: Java 11,
  • Spring Boot
  • Spock
  • PostgreSQL
  • Docker
  • OpenShift
  • Jenkins
Oferujemy:
  • praca od 01.09 – współpraca długoterminowa
  • praca w trybie hybrydowym. Wymagana obecność w biurze w wymiarze 1-2 dni w miesiącu (kluczowe ceremonie SCRUMowe) - Poznań/ praca zdalna
  • stawka (w zależności od poziomu doświadczenia) do 120 PLN/h, B2B
  • Projekt (dla chętnych) oferuje możliwości rozwoju poprzez udział w pracach poza developerskich: analitycznych, devops, testowych oraz architektonicznych.