kandydatów

Etat Pracownik do prac wykończeniowych

Firma: Seka Invest sp z o.o. sp k. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5399249, z dnia 2021-08-17

Seka Invest sp z o.o. sp k.

Realizujemy wykończenia pod klucz apartamentów w Polsce oraz za granicą. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz zadowolenie klientów.

Pracownik do prac wykończeniowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Na zakres zadań składają się czynności takie jak :

  • malowanie,
  • szpachlowanie ścian,
  • kładzenie tynków,
  • ścianki i zabudowy GK,
  • układanie płytek ( w tym płytek o dużych formatach),
  • wylewki oraz inne pozostałe prace niezbędne do wykończenia lokalu pod klucz.

Wymagania

Poszukujemy osób :

  • Odpowiedzialnych, terminowych oraz przestrzegających zasad bezpieczeństwa i porządku,
  • Ukierunkowanych na wysoką jakość wykonania prac,
  • Sprawnych fizycznie
  • Posiadających wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w swojej dziedzinie,
  • Posiadających wysokie umiejętności w układaniu płytek w tym również o dużym formacie,
  • Posiadających doświadczenie w realizacji ścianek oraz zabudów z płyty gips kartonowej,
  • Umiejętności wykonania wylewek

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie, od 4500 zł na rękę, uzależnione od doświadczenia
  • System premiowy za terminową realizację działań
  • Odzież roboczą
  • Niezbędne narzędzia pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-08-2021
Wyświetleń: 192