kandydatów

Etat Kierownik Robót Sanitarnych

Firma: Globetek Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie robót w zakresie sanitarnym (instalacje wewnętrzne),
  • Nadzór nad prowadzaniem robót zgodnie z umową, projektem i harmonogramem,
  • Optymalizacja kosztów i zasobów w tym również analiza projektów przetargowych, budowlanych, wykonawczych,
  • Przygotowywanie ofert dla zamawiającego. Negocjacje z podwykonawcami i dostawcami,
  • Sporządzanie raportów na temat realizacji inwestycji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na projektach kubaturowych (instalacje wewnętrzne),
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika/ Koordynatora robót sanitarnych,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności elektrycznej,
  • Doświadczenie w procesie ofertowania,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem realizacyjnym,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę,
  • Warunki finansowe zgodne z doświadczeniem,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.