kandydatów

Etat Pomocnik operatora ciężkich maszyn torowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pomocnik operatora ciężkich maszyn torowych
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/4074
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z budową i remontami torów kolejowych. wykonywanie łączeń torów poprzez spawanie i zgrzewanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym lub elektrycznym, minimum 2 lata doświadczenia przy budowie torów kolejowych, aktualne badania do pracy na wysokości oraz czynnych torach, kategoria 1, mile widziane uprawnienia do kierowania pojazdami kat. C, praca na budowach prowadzonych przez firmę na terenie całego kraju

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu