kandydatów

Etat Młodszy specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach miejsce pracy: Oborniki

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Młodszy specjalista
Miejsce pracy: Oborniki
Numer: StPr/21/0382
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie Biura Obsługi Kletna i spraw administracyjno-organizacyjnych jednostek,- współudział w prowadzeniu postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych,- współudział w planowaniu, przeglądach, utrzymywaniu i eksploatacji urządzeń wodnych oraz cieków,- współudział w planowaniu i prowadzeniu akcji kryzysowych; współdziałanie z gminami i powiatowymi zespołami reagowania kryzysowego,- współudział w nadzorze nad gruntami będącymi w zarządzie RZGW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Znajomość KPA
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

- wykształcenie średnie, preferowane wyższe na kierunkach: melioracje wodne, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, budownictwo, administracja, ekonomia lub pokrewne- znajomość ustawy: Prawo Budowlane, Prawo ochrony środowiska, Prawo Wodne- znajomość oprogramowania GIS- dokumenty aplikacyjne można składać w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Poznaniu po telefonicznym ustaleniu terminu spotkania, tel.: 61 85 08 400- oryginał kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie dostępny pod adresem: https://wody.gov.pl/o-wodach-polskich/praca/1982-mlodszy-specjalista-w-nadzorze-wodnym-oborniki-wielkopolskie

Miejsce pracy:

Oborniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach