kandydatów

Etat Pracownik produkcji lamp na indywidualne zamówienia

Firma: EUGENIUS Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 5293208, z dnia 2021-08-09

EUGENIUS Sp. z o.o.

Eugenius Sp. z o.o. jest małą, rodzinną firmą istniejącą na rynku od kilku lat. Właśnie bardzo dynamicznie się rozwijamy. Produkujemy lampy na indywidualne zamówienia klientów, którymi są przede wszystkim architekci. Estetyka, nadzwyczajna jakość wykonania i kompleksowość oferty to nasze atuty, dzięki którym jesteśmy konkurencyjni.

Pracownik produkcji lamp na indywidualne zamówienia

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Praca przy produkcji lamp na indywidualne zamówienia klienta. (www.eugenius.eu). Praca bardzo różnorodna. Od precyzyjnego składania poszczególnych elementów lamp po kontrolę jakości wykonanych elementów przez podwykonawców.

Wymagania

  • Konieczne są dokładność i dbałość o detale, chęć współpracy, zdolności manualne, poczucie estetyki.
  • Wymagany status studenta, bądź samozatrudnienie.

Oferujemy

  • Praca przy produkcji lamp na indywidualne zamówienia klienta. (www.eugenius.eu).
  • Mały zespół, dobra atmosfera.
  • Praca w siedzibie firmy, Sanocka 3, Poznań, w godzinach pomiędzy 9., a 17.
  • Praca na cały etat od 16 sierpnia.
  • Możliwa praca w niepełnym wymiarze.
  • Uwaga! praca w Krzesinach, dojazd autobusem z Ronda Rataje.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-08-2021
Wyświetleń: 222