kandydatów

Etat Specjalista ds. controllingu

Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem
usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz
innych mediów.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. controllingu
Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:
  • Weryfikacja budżetów dotyczących realizowanych i przyszłych projektów,
  • Nadzór, opracowywanie, wdrażanie, aktualizowanie, nowych oraz istniejących narzędzi controllingowych w Firmie,
  • Stała współpraca z działem księgowości oraz innymi działami operacyjnymi Firmy,
  • Sporządzanie analiz oraz zestawień pomagających Centrali/Zarządowi / Dyrekcji w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • Okresowa weryfikacja zapisów księgowych pod kątem prawidłowości wskazanych stanowisk kosztowych, numerów projektów,
  • Przygotowywanie analiz ad-hoc,
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników do Grupy Kapitałowej,
  • Współpraca z audytorami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),
  • Praktyczna wiedza z zakresu finansów, controllingu, rachunkowości i sprawozdawczości,
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dobra znajomość MS Office, przede wszystkim MS Excel,
  • Dokładność i zaangażowanie w pracę,
  • Umiejętność  klarownego formułowania myśli,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole (komunikatywność, dyspozycyjność),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
  • Znajomość systemu Exact będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w Firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę,
  • Udział w ciekawych projektach oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych umiejętności,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Przyjazną atmosferę i profesjonalne wdrożenie,
  • Możliwość rozwoju.